Apie mus

1995 m. įsteigtas Advokato A.R. Gidros biuras, 2005 m. reorganizuotas į Advokatų A.R. Gidros ir V. Gubavičiaus kontorą, kurios ilgametę profesinę patirtį turintys advokatai nuo 2022 m. toliau dirba šiuo metu veikiančioje Advokatų profesinėje bendrijoje „G&G ADVOKATAI Gidra, Gubavičius ir partneriai” ir teikia visas teisines paslaugas tiek Lietuvos, tiek užsienio klientams – fiziniams ir juridiniams asmenims.

Bendrijos advokatai savo ilgametės profesinės veiklos metu sėkmingai dalyvavo daugelyje baudžiamųjų ir civilinių bylų, iš kurių ne viena susilaukė didelio rezonanso visuomenėje, taip pat teikė teisines paslaugas įvairiems fiziniams asmenims ir verslo subjektams, iš kurių ne vienas užima reikšmingą socialinę padėtį visuomenėje.

Konfidencialumas yra vienas svarbiausių tinkamos advokato veiklos garantų, dėl ko įstatymai ne tik draudžia susipažinti su advokato profesinę paslaptį sudarančia informacija ir ją naudoti kaip įrodymą, bet ir pačius advokatus įpareigoja saugoti profesinę paslaptį, kuria yra ne tik kliento advokatui suteikta informacija ir pateikti duomenys, bet ir kreipimosi į advokatą faktas.

Gerbdami savo klientų konfidencialumą, viešai nepublikuojame informacijos apie tai, kas buvo ar yra mūsų klientai, taip pat bylų aplinkybių, kuriose dalyvavome savo klientų pavedimu.

Eilę metų dauguma mūsų klientų yra tie, kuriems mus rekomendavo esami ar buvę mūsų klientai. Tai mums pats didžiausias įvertinimas, todėl kiekvienu atveju maksimaliai dedame visas pastangas, kad pateisinti be išimties visų klientų lūkesčius.

Advokato padėjėjas Dominykas Gidra

Dominykas Gidra advokato padėjėju dirba nuo 2022 m. ir nuolat keldamas kvalifikaciją sėkmingai dirba advokatų komandoje teikdamas teisines paslaugas klientams civilinėse, administracinių nusižengimų bylose ir darbo ginčuose.

Advokatas Albertas Romualdas Gidra

Albertas Romualdas Gidra advokatu dirba nuo 1995 m. ir yra didžiausią teisinio darbo praktiką sukaupęs komandos narys, dalyvavęs daugelyje civilinių ir baudžiamųjų bylų, kuris šiuo metu pagrinde dirba teikdamas teisines konsultacijas klientams ir vertingus praktinius patarimus jaunesniems komandos nariams.

Advokatas Vytenis Gubavičius

Vytenis Gubavičius 3 metus dirbo advokato padėjėju Advokato A.R. Gidros biure, kur įgavo neeilinės patirties iš ilgamečio advokato Alberto Romualdo Gidros, nuo 2005 m. dirbo advokatu Advokatų A.R. Gidros ir V. Gubavičiaus kontoroje ir nuo 2022 m. toliau dirba Advokatų profesinėje bendrijoje „G&G ADVOKATAI Gidra, Gubavičius ir partneriai”.

Šis advokatas teikia teisines paslaugas rengiant įvairius teisinius dokumentus, atstovauja klientus teisiniuose verslo ginčuose, dalyvauja visose civilinėse, baudžiamosiose ir administracinėse bylose, laikydamasis nuostatos, kad advokatas turi išmanyti visas teisės sritis, nes jos viena kitą papildo ir jų išmanymas užtikrina aukščiausios kvalifikacijos kompleksinių teisinių paslaugų teikimą klientams bei užkerta kelią papildomoms teisinėms problemoms kilti ateityje.